Pierwsze darmowe bitcoiny – freebitco.in

Spis treści

Zdobywamy pierwsze darmowe bitcoiny

Jeżeli na podstawie poprzedniego wpisu “Jak założyć portfel Bitcoin?” założyłeś swój portfel lub posiadałeś już wcześniej, to czas najwyższy zdobyć pierwsze Bitcoiny. Nie liczmy na dużo, będą to raczej kwoty symboliczne, ale na początek każdy powinien spróbować, ponieważ niewielkim wysiłkiem możemy zobaczyć, jak to wszystko działa. Będziemy mieli możliwość otrzymać kilka żetonów, a później je przelać… być może nazbieracie tyle, aby można było to przelać na jakąś giełdę, bądź po prostu wypłacić gotówkę np. w bitomacie (odpowiednik bankomatu – wysyłacie przy nim BTC, a on wypłaca gotówkę).

Pierwszy serwis z darmowymi btc

Jak pierwszy serwis, który chciałbym przedstawić na łamach bloga to  freebitco.in.  Rejestracja jest w pełni darmowa, trwa praktycznie kilka minut. W serwisie jest kilka funkcji i widzę, że twórcy cały czas pracują nad serwisem.

Poniżej kilka odpowiedzi na pytania, które mogą się pojawić oraz mini tutorial ze zdjęciami, w jaki sposób się zapisać i jak to wszystko wygląda (Jeżeli chcecie wersję filmową, dajcie znać w komentarzu):

1. Jak zdobywamy bitcony?

W freebitco.in zdobywamy nasze BTC za sprawą losować. – Przepisujemy kod lub rozwiązujemy captche (zabezpieczenie przed botami), wciskami button i losujemy liczbę. Za liczby z różnych przedziałów otrzymujemy wynagrodzenie.

2. Ile zarobimy?

To zależy od liczby jaką wylosujemy, wszystko wygląda następująco:

freebitco nagroda tabela

 

(Po lewej przedział liczbowy, po prawej wartość wygranej)

3. Jakie jest minimum wypłaty?

Minimum wynosi 0,00030000 BTC , wypłaty są realizowane automatycznie (jeżeli zaznaczymy opcję) albo ręcznie. Najlepiej mieć opcję automatyczną. Ona powinna być domyślnie ustawiona. Ale jakby ktoś zmienił, to klikamy na w
Klikamy withdraw Bitcoins
A następnie powinniśmy mieć zaznaczoną opcję AUTO
Wypłata automatyczna

Krótki tutorial od rejestracji po pierwsze losowanie:

  1. Z naszego portfela kopiujemy nasz adres.Kopiujemy nasz adres Bitcoin
  2. Wchodzimy na stronę freebitco.in.
  3. Wypełniamy wszystkie dane, zaczynając od góry: Nasz adres bitcoin (skopiowany z portfela, lub spisany z pamięci ;)), Hasło, Adres mailowy, Numer polecającego (Najlepiej ten co jest, gdyż w ten sposób Ja też otrzymam mały bonus. Klikamy “Sign up”.

Wypełniamy danę oraz zatwierdzamy wszystko

  1. Po zalogowaniu na stronie, wszystko wygląda tak (w zależności od rozdzielczości jaką mamy ustawioną). Kółkiem zaznaczyłem aktualne saldo.Po zalogowaniu w serwisie + zaznaczone saldo
  2. Przewijamy stronę lekko na dół, wpisujemy kod antybotowy i klikamy “ROLL”.wpisanie kodu i losowanie
  3. Po losowaniu, widzimy wylosowaną liczbę, nagrodę, oraz czas który musimy poczekać, aby wykonać kolejne losowanie. Powyżej odliczającego czasu, możemy zaznaczyć opcję powiadomienia dźwiękiem. wygrana

Dzięki tym 6 krokom zdobyliśmy pierwsze BTC. Zdjęcia powyższe są robione dawno temu, dlatego aktualnie panel jest nieco odświeżony. Pracując przy komputerze, możemy ustawić budzik, lub powiadomienie dźwiękiem. Kwota nie jest duża. Nie jest opłacalne, aby mieć włączony komputer jedynie po to, aby zbierać tutaj BTC, ale warto to robić podczas normalnej pracy.

Dodatkowe podstrony w serwisie

MULTIPLY BTC

– nie korzystałem, możemy tam obstawiać swoje BTC (taki mały hazard według mnie).

REFER

– Tutaj mamy link, aby móc polecić znajomym program, w zamian otrzymamy 50% zarobków poleconego.

FAQ

– Podstawowe informacje, takie jak “Czym jest BTC”, “Jak działa BTC”, “Po co nam BTC”, itp.

PROFILE

– Możemy zmienić nasz numer BTC, albo zmienić hasło.

STATS

– Statystyki strony, możemy tu zobaczyć, ile zostało trafionych najwyższych nagród, ile zagrano, jaka jest stawka za bitcoina i inne.

To byłoby na tyle, następny serwis przedstawię już niedługo. Koniecznie daj znać w komentarzu, jak Ci się podoba ten serwis? Ile już uzbierałeś?

Jeden komentarz

  1. Fajny serwis ! Już jestem po losowaniu 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *